Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Preshevë Kërkoj kujdestare

Laura Rrahmani

Xxxx orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje jam e interesume per nje dado nga presheva me duhet prej dates 1 korrik ,per djalin tim 3 vjeq kush esht e interesume mundet mem kontaktu vetem dadot nga presheva faleminderit .. 0041766070902

Detale Profili

  • 3 vite eksperiencë
  • orari: Xxxx
  • Pagesa: 500 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti