Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Alban Baleci

Qdo dit orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje kerkoi kujdestare per djalin tim 6 vjeqar ne gjenev te zvicres personat e intersum te lajmrohen preferohet femer. 0041793416790

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: Qdo dit
  • Pagesa: Me marveshje Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti