Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Preshevë Kërkoj kujdestare

Ardijan Sacipi

8 orë/ditë

Kerkoj ni puntore per ne zvicer me kshir 3 vajz 5 vjet 2 vjet e gjys edhe 9 muj Qmimi sipas marveshjes kush ka interes mund te me kontaktoj n ket nr +41775303204

Detale Profili

  • orari: 8
  • Pagesa: 750 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti