Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Adisa Diar

9 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje a ka naj dado qe asht e interessume per me punu ne zvicer ekam 2 femij 2 vjet edhe 1 vjet let um shkrun 0765299972 nisija sa ma shpejt mosha e dados tej 30 Vjet

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 9
  • Pagesa: folim Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti