Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Nehad Bellaqa

07h00 deri me 18h00 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje jam nga Kosova jetoj ne Zvicer,shoqen e kam nga Struga.Kemi nevoj per nje dado deri ne moshen 45 vjet,duhet te qoj djalin ne shkoll,te pergatis ushqimin femijeve te ndihmoj ne punt e shtepis.Prej me 10.08.2020 ja nisim punes,nese jeni e interesuar me lajmroni ne ket num 0791943935 dhe bisedojm per kushtet dhe rroga

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 07h00 deri me 18h00
  • Pagesa: 600fr Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti