Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Jam kujdestare

E . (24)

orë/ditë

Pershendetje.Jam e interesuar per pune ne zvicer ose gjermani si kujdestare.Jam 22 vjec dhe kam eksperienc .Jam e lir qe tani.Me kontaktoniDetale Profili

  • Femër
  • orë / ditë
  • Pagesa:
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin

Përkujdesje për fëmijët

/komuniteti