Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prizren Kërkoj kujdestare

Tila Les

8 or nje dit (e hene - enjete punoj) orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje, jemi ne kerkim te nje dadoe qe gjindet per momentin ne zvicerr. ju lutem, qe keni interes te me kontaktoni. flm shum!

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 8 or nje dit (e hene - enjete punoj)
  • Pagesa: 600 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti