Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Pejë Jam kujdestare

rose oss (23)

orë/ditë 1 vit eksperiencë

Jam nga Peja Kerkoje pune ne zvicerr ose gjermani si babysitter jam 20 vjeqare e kujdeshme e gatshme te punoje me femije, nuk pi duhan.Per kontakt viber :045869873Detale Profili

 • Femër
 • 1 vit eksperiencë
 • orë / ditë
 • Pagesa:
 • Transporti nga ana juaj
 • Nuk e pi duhanin

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

 • Pregatis ushqim për fëmiun
 • Hekuros
 • Pastroj shtëpinë
 • Marr fëmiun nga kopshti/shkolla

Edukimi dhe kualifikimet

 • Fakulteti

/komuniteti