Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Mjellma Berisha (25)

Gysem ose orar te plote orë/ditë

Pershendetje une jam Mjellma, 21 vjeqare nga Prishtina. Pasi pash kerkesen tuaj per kujdestare e ndjejta veten te afte per kete pune. Jam person shum i dashur me femijet e seciles moshe, nuk pi duhan dhe kam te perfunduar pediatrin te mesmen dhe tani infermierin fakultetin. Keto drejtime me kan mesuar gjithqka qe duhet te dihet per femijet kujdesin, ushqimin etj.Duke bere praktika te vazhdueshme e ndjej veten mese te afte per qdo sfid qe me vjen perpara. Nese jeni te interesuara me lajmroni(vetem brenda Prishtines).Detale Profili

 • Femër
 • Gysem ose orar te plote orë / ditë
 • Pagesa: Me marrveshje
 • Transporti nga ana juaj
 • Nuk e pi duhanin

Përkujdesje për fëmijët

 • Të sapolindurit (gjer në 12 muaj)
 • Nga 1 vjeç gjer 3 vjeç
 • Nga 3 deri 7 vjeç
 • Nga 7 e më lartë

Shërbime shtesë

 • Pregatis ushqim për fëmiun
 • Marr fëmiun nga kopshti/shkolla

Edukimi dhe kualifikimet

 • Fakulteti

/komuniteti