Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Shkup Kërkoj kujdestare

arlinda le

ska orë/ditë

keroj urgjentisht nje dado ose qe ndoshet ne zvicer!! kam 3 femij mirpo kujdesi duhet te jet vetem per dy femij me kontaktoni ne kete numer 0041768220472

Detale Profili

  • orari: ska
  • Pagesa: 650 fr Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

/komuniteti