Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Viti Kërkoj kujdestare

Nebi Selimi

8 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj nje kujdestare serioze prej gushtit per 3 Vajzat e mija (6vjet, 4 vjet dhe 3 muj) Duhet te jesh per momentin ne svicerr sebse pandemies nuk munesh te udhtoj. Jetojm ne zürich. rroga me marrveshje. Te lutem me kontaktoni nese je e lir prej gushtit per me punu. Me kontakto : +41791272028

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 8
  • Pagesa: Me marrveshje Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

/komuniteti