Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjilan Kërkoj kujdestare

Noza Noza

—- orë/ditë

Pershendetje.. Kerkoj Dado serioze dhe e dashur me femij.. Te kujdeset per vajzen dhe pastrimi i baneses.. nje Dado qe gjendet ne Zvicerr Se ktu jetoj dhe un me burrin e vajzen.. pagesa 600 franga..mosha 25 - 50

Detale Profili

  • orari: —-
  • Pagesa: 600 frang Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti