Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Kërkoj kujdestare

Lola G

pa orar orë/ditë 3 vite eksperiencë

Jemi nje familje e rregullt ne Gjeneve. Kerkojme nje zonje qe ndodhet ne Zvicer ose ne BE qe te kujdeset per djalin tone e per punet e shtepise. Duhet te jete nje zonje punetore, e ndershme, pa fjale, e duruar dhe shume e kujdesshme me djalin. Te interesuarat te me kontaktojne ne +41796179784

Detale Profili

  • 3 vite eksperiencë
  • orari: pa orar
  • Pagesa: 800 chf Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti