Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

B A

7-6 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje jemi nje familje ne zvicerr kerkojm nje kujdestare per 3 vajzat tona 11 9 dhe 7 vjeqare munsisht prej fundit muajit korrik tel 0041764708847

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 7-6
  • Pagesa: 600 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

/komuniteti