Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prizren Kërkoj kujdestare

Nadire Asllani

8-10 orë/ditë

Kekoj dado por ndim thmive edhe por shtepije un vet nuk punoj dado me duet utgjetn se Gjendet ne zvicerr por ma shum iformat me kotaktoni ne ket nr.0792115973 ju mir presim

Detale Profili

  • orari: 8-10
  • Pagesa: 700 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

/komuniteti