Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Kërkoj kujdestare

Alda L

Percaktojm orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje , jam e interesuar per pune ne zvicer si babysiter. Kam 1 vite eksperienc dhe gjithashtu ndihmoj ne punet e shtepis. Mund te me kontaktoni. +355696812097 Whatsupp

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: Percaktojm
  • Pagesa: Marveshje Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti