Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Viti Kërkoj kujdestare

Lavdije S.

8-5 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Jemi nje familje serioze jetojm ne zürich. Kerkojm nje babysitter urgjend per vajzat e mija qe esht per momentin ne svicerr. Nje Vajz 7 vjeqare shkon ne shkoll vajza dyt esht ne Kindergarte dhe dmth jeni vetem me vajzen e vogel ne shtepi 3 mujsh. Orari punes 5 dit ne jav wikendit je e lir. Me duhet dikush vetem per vajza nuk jeni obligume per pastrimin e baneses. Te jeni interessum me kontaktoni ne nr +41791272028 sa ma shpejt nisja e punes asht sa ma shpejt

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 8-5
  • Pagesa: 600 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

/komuniteti