Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjilan Kërkoj kujdestare

A Z

7:30-17:15 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj urgjent Babysitter kush esht per momenten ne zvicer?Kush ka interes let lajmrohet +41763670827

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 7:30-17:15
  • Pagesa: 550 Fr. Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti