Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Strugë Kërkoj kujdestare

Zilfiret Istrefi

9 deri 10 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje jam e interesuar per nje babysitter,kam 2 femij (vajza esht 12 vjet)djali 5vjet qe duhet te qohet ne shkoll,punojm 5 dit ne jav,nese dikush ndodhet momentalisht ne Zvicer per me shum detaje me kontaktoni

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 9 deri 10 ore
  • Pagesa: 600fr Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti