Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

lume lume

me marveshje orë/ditë

Ju Prsh kerkoj ne kujdestare vendi ne Zvicer per 2 femi 2 vjeq dhe 7 veq per ma shum me shkruani ne whats up ju prsh nga lumja

Detale Profili

  • orari: me marveshje
  • Pagesa: me marveshje Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti