Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Shkodran Shala

24 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per tre femijet e mije qe nga data 15 gusht ne Zvicerr +41767174242

Detale Profili

  • 3 vite eksperiencë
  • orari: 24
  • Pagesa: Fr. Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

/komuniteti