Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Preshevë Kërkoj kujdestare

Linda k...

.... orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje.. Jem ni Familje serioze kem ni Vajs 3 vjet dhe ni djal 1 vjet. kem nevoj per ni kujdestaret te jet e dashur, higjenike, sinqert dhe te ket provoj 2 vite (mosha te jet 25-55) per me shum mun te me kontaktoni ne ket nr. 0041783042230 ju mir pres kem nevoj tani

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: ....
  • Pagesa: 650Fr. Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti