Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prizren Kërkoj kujdestare

Albulena Kryezi

Sipas marrveshjes orë/ditë

Kerkoj Kujdestare per dy femij ju lutem me shkruani kush ka drejt te udhtoj per ne zvicerr ju lutem Me Shkruani ne nr 0041 76 371 14 16 viber ose watsapp

Detale Profili

  • orari: Sipas marrveshjes
  • Pagesa: 600 franga Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti