Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Mirlinda Krasniqi

08:00-17:00 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per 3 femi, mosha e femive 8.3.11 muajsh, mosha mbi 27 vjet-50 vjet. te interesuarit te me kontaktojn ne numrin e telefonit 044611633

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 08:00-17:00
  • Pagesa: 300 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti