Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Fushë Kosovë Kërkoj kujdestare

Flora Flora

8:30-16:30 orë/ditë

Kerkoj kujdestare per vajzen 1 vjece. Kujdestarja duhet te jete e dashur, e perkushtuar dhe aktive me femijen. Kreative ne loje dhe me gjuhe te paster shqipe. Kujdestaret me pervoje kane perparesi. Per cdo info shtese lajmerohuni ne viber ne +38344234941.

Detale Profili

  • orari: 8:30-16:30
  • Pagesa: Me marreveshje Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti