Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjilan Kërkoj kujdestare

Fatime Dervodeli

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare urgjent per vsjzen 4 vj , jetojm ne zvicerr Te intersuarat Te me lajm ne email Flm

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 8
  • Pagesa: 500 fr Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti