Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Jam kujdestare

Xhorda Selmani (24)

4 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje, jam e interesuar te punoj si kujdestare femijesh. Kam eksperience 3 vjecare me nje bebe te porsalindur deri ne 3 vjec. Jam e dashur me femijet dhe e durueshmeDetale Profili

  • Femër
  • 3 vite eksperiencë
  • 4 orë / ditë
  • Pagesa:
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

  • Pregatis ushqim për fëmiun
  • Hekuros
  • Marr fëmiun nga kopshti/shkolla

/komuniteti