Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Dezera Berisha

I diskutueshem orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje, jam duke kerkuar kujdestare per djalin tim 1 vjecar. I'u lus te me kontaktojne vetem femra te cilat kane pervoje ne perkujdesjen per femije. Orari eshte i diskutueshem dhe paga eshte mjaft konkurruese.

Detale Profili

  • 3 vite eksperiencë
  • orari: I diskutueshem
  • Pagesa: E diskutueshme Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti