Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Fier Jam kujdestare

Er Cj (27)

8 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Jam e interesuar per te punuar babysitter ne gjermani kam 3 vite eksperienc me mosha e femijeve nga 6 muajsh deri ne 6 vjec ndodhem ne shqiperiDetale Profili

  • Femër
  • 3 vite eksperiencë
  • 8 orë / ditë
  • Pagesa: 650
  • Transporti nga ana ime
  • Nuk e pi duhanin

Përkujdesje për fëmijët

/komuniteti