Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Tane Berisha

24/7 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje kerkojm nje dado(25-45vjet) per dy femi ton 8 dhe 3vjeqare ne banojm ne katonin e fribourgit te zvicres per mas mirti ish kan dado te jesh ne zvicer se pse problemet me kufi pagesa si pas marrveshjes mbi 600fr na kontoktoni vetum femra e gra serioze ne tel 0041 76 690 2614

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 24/7
  • Pagesa: mbi 600 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti