Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Nadire Asllani

9-10 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Un jam ni nan e 3 qikave te mija kerkoj sa ma shpet nje dado se me nhimon me thmi edhe pun shtepije un vet nuk punoj po me vyn dim prej nje dado serjose dhe famijare dado duhet te gjendet ne zvicerr puna pandemije por me shum info me kontakon ne ket nr.0792115973 sa me shpejt ju mir pres nadirja

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 9-10
  • Pagesa: 700 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

/komuniteti