Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Muçiqi Muçiqi

Plot orë/ditë

Kerkojm dado per vajzat tana binjake te moshes 3 vjeqare dado duhet te ket eksperinc me femijet te jete e dashur te ket mendjen te Puna higjenike e moralshme . Dado duhet ti boj Edhe punet e shtepis .perparsi kan dado nga Lugina Kosova dhe Maqedonia.per Ma shum Info na kontaktoni 004917662387487! Ju lutem ato qe nuk Jan kujdes kurre per femijet mos shkruani hiq ose qe nuk Jan te moralshme !!

Detale Profili

  • orari: Plot
  • Pagesa: 700 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti