Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

M M

Plot orë/ditë

Prsh kerkojm nje dado nga kosova Lugina apo Maqedonia per kujdesjen e vajzave tana binjake te moshes 3 vjeqare dhe per punet e shpis . Dado duhet te ket eksperinc per femijet dhe te jete e dashur me femijet higjenike e moralshme . Per Ma shum Info na kontaktoni ne nr 004917662387487

Detale Profili

  • orari: Plot
  • Pagesa: 700 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

/komuniteti