Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjilan Kërkoj kujdestare

Shqipe Sh

6 or orë/ditë

Kerkoj kujdestare qe gjendet ne Zvicer( per shkak Pandemis) Me duhet Dado per dy femij , detajet e tjera mundemi me i fol permes nr tem +41766528371 , te interesuarat le te lajmrohen.

Detale Profili

  • orari: 6 or
  • Pagesa: . Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti