Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

E. B.

Gjat kohes kur jam ne pun orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje,jemi nje Familje nga zvicera dhe kerkojm nje dado per dy femijet ton vajza 4 vjeq dhe djali 5 vjeq dado le te gjindet per momentin ne zvicer puna e pandemis per ma shum informata, me kontaktoni ju lutem ne ket nummer 0041766906840 ju falenderoj.

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: Gjat kohes kur jam ne pun
  • Pagesa: 700chf Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti