Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Pejë Kërkoj kujdestare

T M

Mas marveshje orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkojm dado per 3fmit te ton dado le te gjindet per momentin ne zvicer puna e pandemis per ma shum informata, me kontaktoni ju lutem ne ket nummer 0041765005280 ju falenderoj.

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: Mas marveshje
  • Pagesa: 600 Franga Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

/komuniteti