Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Preshevë Kërkoj kujdestare

Arbnora Osmani

Sipas marrveshjes orë/ditë

Kerkoj kujdestare qe osht e kujdeshme me femije dhe e singjert. Kerkoj prej 1 Tetor vetem nga presheva sipas situates shkak corones. Ju pershendes me lajmroni ne nr 0791943898

Detale Profili

  • orari: Sipas marrveshjes
  • Pagesa: 500 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti