Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Ela Ela (23)

8 orë/ditë 10 vite eksperiencë

Pershendetje une kerkoj pun si kukdestare e fmijve jetoj ne zvicer kryesisht ne (Gjeneve) muj me pune kam prevoj me fmij pasi kam fmij edhe vet nese jeni te interesune me shkruni ne imell ju pershendesDetale Profili

  • Femër
  • 10 vite eksperiencë
  • 8 orë / ditë
  • Pagesa: Nga ana e jua
  • Transporti nga ana ime
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 3 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

/komuniteti