Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Z E

24/7 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje Kerkoj Kujddestare per dy vajzat 4 vjec dhe 1 e gjys. Mosha te jet mbi 30 dhe nga Shqipria ose Kosova. Ne jetojm ne Bern te zvicres dhe jemi familje serioze. Kujdestares i mbulojme shpenzimet udhtimit (vetem me autobus puna pandemis)dhe akomodimit ne shtepine tone. Do ta ket dhomen dhe banjon nveti. Pagesa 600 franga dhe nuk mund te ndryshohet. Kujdestarja me duhet prej dates 28.09.2020. Nese keni interes dhe deshironite punoni, jeni buzeqeshur si e dashur me femije mundeni te me kontaktni ne nr. 0041795527354.

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 24/7
  • Pagesa: 600.- franga Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti