Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Bujanoc Jam kujdestare

Edita avdiu (24)

orë/ditë

kerkoj pune si kujdestare femijesh jam ne gjendje te bej edhe pastrimin e shtepise te jete vetem ne bujanoc te interesuarat te lajmerohen 0638779871Detale Profili

  • Femër
  • orë / ditë
  • Pagesa:
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 2 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

  • Pregatis ushqim për fëmiun
  • Hekuros
  • Pastroj shtëpinë
  • Marr fëmiun nga kopshti/shkolla

/komuniteti