Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Preshevë Kërkoj kujdestare

A. Jahiu

. orë/ditë

URGJENT, kerkoj nje kujdestare qe gjendet ne zvicerr ose nga ana e presheves ose maqedonis. Nese gjendeni per momentin ne gjemrani ose zvicerr esht shum me mir! Te interesuarat ju lutem me kontaktoni ne numrin: +41791737517

Detale Profili

  • orari: .
  • Pagesa: . Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti