Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Rina A (2)

8-17 orë/ditë 3 vite eksperiencë

kerkoj pune si kujdestare femijesh jam ne gjendje te bej edhe pastrimin e shtepise te jete vetem ne bujanoc te interesuarat te lajmerohen 049-346-977Detale Profili

  • Femër
  • 3 vite eksperiencë
  • 8-17 orë / ditë
  • Pagesa: Me marrveshje
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 2 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

  • Të sapolindurit (gjer në 12 muaj)

Shërbime shtesë

  • Pregatis ushqim për fëmiun
  • Hekuros

/komuniteti