Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave
Ju lutemi kyquni në Komunitetin BebaIme duke shfrytëzuar fushën e kyqjes në të djathtë, nëse nuk jeni të regjistruar, regjistrimi është falas. Regjistrohu tani.

Alberita Nezaj

Pershendetje nena,deshta te bej nje pyetje,kush nga ju nena ju keni perdor pampersa Nina se me kan then qe jan te mire,nese po a dini perpos ne Prishtin a gjinden edhe ne Prizren ose Gjakove..ju pershendes

/komuniteti