Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave
Ju lutemi kyquni në Komunitetin BebaIme duke shfrytëzuar fushën e kyqjes në të djathtë, nëse nuk jeni të regjistruar, regjistrimi është falas. Regjistrohu tani.

Bora Bora

Nena si jeni? Un sot bera nje test edhe me rezulton pozitiv me dy vija super te theksuara ,ciklin si dat e kam te marten por kam dhimbje barku si te ciklet sdi cfar te mendoj

/komuniteti