Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave
Ju lutemi kyquni në Komunitetin BebaIme duke shfrytëzuar fushën e kyqjes në të djathtë, nëse nuk jeni të regjistruar, regjistrimi është falas. Regjistrohu tani.

Jeta Jeta

Pershendetje deshta me ba 1 pyte per ato qe kan ba teste edhe ju kan dal pozitiv mbas 1-2 ore A ka mbet shtatzan. Se une 6 teste i baj kreit po mdalin pozitiv mbas 1-2 ore ju lutem te me shkruaj dikush

/komuniteti