Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave
Ju lutemi kyquni në Komunitetin BebaIme duke shfrytëzuar fushën e kyqjes në të djathtë, nëse nuk jeni të regjistruar, regjistrimi është falas. Regjistrohu tani.

Dafine Morina

Sherbela Pershendetje Nena jam e re ne ket faqe.Qe 1 vit e gjys tentoj per shtatzani por pa sukses kam vezore policistike dhe cikel te crregullt. Kam degjuar qe qaji i sherbeles ndihmon ne mbetjen shtatzan a keni provuar dikush me ket qaj dhe a keni pasur

/komuniteti