Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave
Ju lutemi kyquni në Komunitetin BebaIme duke shfrytëzuar fushën e kyqjes në të djathtë, nëse nuk jeni të regjistruar, regjistrimi është falas. Regjistrohu tani.

Jonida Jonida

Pershendetje nena Jam e re ne portalin beba ime dhe do doja mendimin tuaj ne lidhje me peshen e bebit 3 muajsh.Djali im eshte 6 kg .A eshte normale kjo?Faleminderit

/komuniteti