Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave
Ju lutemi kyquni në Komunitetin BebaIme duke shfrytëzuar fushën e kyqjes në të djathtë, nëse nuk jeni të regjistruar, regjistrimi është falas. Regjistrohu tani.

Julia Julia

pershendetje nena! Mbrem bera testin dhe me doli nje vij e qart dhe nj vij e zbeht ...sot bera hcg dhe me doli 5.00 mjeku me tha q duhet ta perseris pas dy ditesh ..a i ka ndodh ndonjeses nga ju keshtu dhe te ket rezultuar shtatzen??

/komuniteti