Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave
Ju lutemi kyquni në Komunitetin BebaIme duke shfrytëzuar fushën e kyqjes në të djathtë, nëse nuk jeni të regjistruar, regjistrimi është falas. Regjistrohu tani.

Ina A

Pershendetje nena!Jam ne merak se djali ka qe 3 muaj qe ka lindur dhe ka dhimbje barku akoma dhe esht kaps e nxjerr un me termometer se vet nuk del si mund ja bej me ndihmoni e kam vizituar ne pediater dhe me thon ska gje esht normale...Ju faleminderit

/komuniteti