Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave
Ju lutemi kyquni në Komunitetin BebaIme duke shfrytëzuar fushën e kyqjes në të djathtë, nëse nuk jeni të regjistruar, regjistrimi është falas. Regjistrohu tani.

Lule Dielli

Pershendetje. keni degjuar ndonjehere per plage ne uterus gjysma e sheruar gjysma nuk sherohet?a e dini PSE nuk sherohet nje plage e tille pas 2 lindjeve me operation?cfare rrezikohet gjate shtatezanise se trete nqs ndodh? faleminderit

/komuniteti